Актуальність малої приватизації через систему ProZorro. Sale

Приватизація державного майна – це процес, який вперше доторкнувся України вже через декілька років після розвалу СРСР. Якщо в радянські часи діяла система виключно державного майна, коли не було можливості відкривати приватні підприємства, то після розпаду даної держави все трішки змінилося. 

Майже відразу в Україні почалася масштабна приватизація і на сьогодні держава позбулася майже всіх активів, які плавно перейшли в людські руки. Що стосується малої приватизації, то це щось подібне, але воно не стосується стратегічно важливих об’єктів. Взяти участь в таких торгах можна на будь-якому акредитованому електронному майданчику. 

Ви можете ознайомитися з повним переліком електронних майданчиків, які отримали акредитацію в системі ProZorro. Sale на сайті megasale.com.ua. Інформація більш ніж актуальна й знаходиться вона у відкритому доступі.

Які об’єкти піддаються малі приватизації

Одне з перших питань, яке відразу спадає на думку  – це ті об’єкти, які в сучасних реаліях піддаються малій приватизації в форматі онлайн-торгів.

До цього переліку можна сміливо віднести:

  • Земельні ділянки;
  • Комунальні підприємства;
  • Державна нерухомість.

Це, всього лиш декілька цікавих напрямків, в яких проводяться торги по малій приватизації. Особливо це стосується державної нерухомості і земельних ділянок. Практика показує, що попит на подібні лоти є завжди, тому проблем з проведенням відкритих торгів не виникає.

Яка користь від торгів по малій приватизації

Почати варто з того, що малій приватизації в системі ПроЗорро піддаються тільки ті об’єкти, вартість яких не перевищує 250 мільйонів гривень. 

Відповідно, фізичні та юридичні обличчя, які мать бажання відкрити свою справу, використовуючи таку систему торгів мають змогу отримати цікавий об’єкт абсолютно легальним методом, без різних взяток та поборів, які є настільки актуальними в сучасних українських реаліях.

Важливо зазначити, що система ПроЗорро. Продажі для того і потрібна, щоб чітко контролювати проведення всіх торгів. Тому, якщо у вас є реальне бажання взяти участь в подібному аукціоні, потрібно якомога серйозніше підійти до збору всієї документації. Всі надіслані на розгляд папери повинні відповідати основним критеріям й бути повністю прозорими. Навіть самі незначні порушення, можуть стати реальною причиною для отримання відмови.

Недавні записи