Характеристика участі в пропозиціях на електронному майданчику

За кілька років життя державного “Prozorro.Продажі” було запущено понад 250 тис. Інтернет-аукціонів. За первинними підрахунками, брало участь щонайменше 15 000 користувачів. На сьогоднішній день загальна сума прибутку перевищує 20 мільярдів гривень, і ця цифра постійно зростає.

Зазначимо, що на багатьох аукціонах спостерігається сильна конкуренція, що пояснює наявність значного збільшення стартової ціни, принаймні в кілька разів. Акредитована електронна платформа “Українська торгова біржа” офіційно співпрацює з Prozorro.Sales з моменту її створення. Зареєстровані клієнти можуть розраховувати на найвищий рівень сервісу, якість і водночас професійну службу підтримки, активну цілодобово та готову дати вичерпну відповідь на всі питання.

Офіційна фондова біржа для продажу банкрутських активів

Відкрита пропозиція на електронній платформі надає значну допомогу кредиторам для оперативного повернення втраченого капіталу. Крім того, існує вільна конкуренція, створена безпосередньо порталом. Тому говорити про наявність завищених цін або умови участі в аукціонах не доводиться. Просто виконайте просту процедуру реєстрації та увійдіть у свій особистий кабінет на Українській торговій біржі. Наявність інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу виключає можливість непорозумінь.Детальна інформація розміщена на офіційному веб-сайті www.ueex.com.ua/presscenter/news/rinok-dvostoronnih-dogovoriv-po-ee-navchannya-uchast-v-auktsiona/.

Переваги організації публічного аукціону через електронну платформу Prozorro.Sales

Акредитована платформа “Українська торгова біржа” є частиною системи Prozorro.Sales. Саме через неї реєструється особистий кабінет користувачів для участі в аукціонах. Безпосередніми учасниками є не лише вітчизняні, а й іноземні компанії, зокрема фізичні особи. Після авторизації на сайті ви повинні здійснити гарантований платіж та підтвердити свою участь у лоті.

Тільки за останні півроку ліси, бізнес яких складається із заготівлі деревини з подальшим продажем деревної сировини, яка оголосила про відкриття тендерів, змогли заробити понад 50 мільйонів гривень чистого прибутку. За весь період роботи віртуальної платформи загальний обсяг доходів перевищив поріг у 20 мільярдів гривень. Тому організація торгів через Інтернет має ряд переваг, серед яких:

  • відсутність факту шахрайства;
  • високі показники ліквідності продавців;
  • можливість придбання продукції за доступними цінами;
  • низькі межі входу для обраного лоту.

Якщо у вас виникли запитання, ви завжди можете звернутися за допомогою до кваліфікованих спеціалістів з обслуговування. Заняття здійснюється цілодобово, без вихідних та святкових днів.

Недавні записи