Купівля-продаж нерухомості

Усі аукціони проводяться відповідно до чинного законодавства. Це забезпечує взаємовідносини між учасниками торгів та дотримання всіх правил. Кожен учасник торгів за лотом зобов’язаний уважно ознайомитися з усіма умовами, передбаченими в ньому, а потім подати заявку. У разі недотримання правила участь може бути відмовлена. Обов’язково зверніть увагу на розмір гарантійних зборів, що підлягають сплаті під час подання запиту та на етапі мінімальної заявки. Ви можете вибрати лот на торговій платформі.

Усі переваги електродних аукціонів Prozorro приваблюють на сайт багатьох покупців та продавців. Під час аукціону учасники встановлюють максимальну ціну по кожному лоту (перед подачею заявки заявникам рекомендується ознайомитися з ринковими цінами на подібні предмети, щоб не завищувати свою ставку). Вихід – це справедлива ціна на нерухомість.Більш детально можна подивитися тут https://www.uub.com.ua/otsinochna-diyalnist/zamovyty-otsinku-neruhomosti-u-dnipri/.

Система аукціонів дуже вигідна як для держави, так і для українців. Прозорість усіх дій привертає на сайт тисячі потенційних клієнтів. Це унікальна можливість вибору об’єктів за доступними цінами. Щоб не пропустити цікавого – ви можете підписатися на UUB.

Невеликі об’єкти приватизації можуть бути цілими комплексами і відображатись окремо. Вони включають:

  • рухоме майно;
  • нерухомість (включаючи нежитлові приміщення);
  • бізнес-комплекси (в тому числі ті, що здані в оренду);
  • об’єкти, залишені компаніями, офіційно визнаними банкрутами;
  • об’єкти незавершеного будівництва;
  • державні холдинги;
  • культурні та соціальні товари (спорт, туризм, мистецтво, освіта, охорона здоров’я тощо).

Оскільки об’єкти малої приватизації продаються виключно з аукціону, кожен повинен знати, як їх проводити. Спочатку потрібно вибрати цікавий лот. Потім потрібно внести обов’язковий гарантійний внесок (після проходження процедури реєстрації). Після цього залишається дочекатися електронного аукціону, поставити найвищу ставку в кожному з 3 раундів і виграти. Кожен раунд триває 3 хвилини. Цього часу може бути недостатньо, тому ваш бюджет та розмір вашої ставки слід розрахувати заздалегідь. Тривалість малої приватизації – 5 місяців. Після аукціону Prozorro повинен буде підписати контракт протягом зазначеного терміну.

Недавні записи