Про роботу підприємств машинобудування у 2011 році

У 2011р. на розвиток підприємств машинобудування спрямовано 138 млн.грн. інвестицій в основний капітал, що на 28% більше обсягу 2010р., На розвиток підприємств з виробництва електричного, електронного та оптичного устаткування спрямовано 43% загальних обсягів інвестицій в основний капітал.

Кіровоградщина традиційно займає провідне місце серед виробників насосів для рідин та підйомників рідин в Україні. Частка Кіровоградської області у загальнодержавному виробництві збільшується з кожним роком: від 49% у 2007р. до 64% у 2011р.

У 2011р. порівняно з 2010р. на 25% збільшилися обсяги виробленої продукції на підприємствах з виробництва машин та устатковання, найбільше (в 1,6 раза) – на підприємствах з виробництва машин та устатковання для сільського та лісового господарства за рахунок збільшення випуску сівалок, розпушувачів та культиваторів, машин для збирання зерна, фруктів чи овочів та молотарок.

На підприємствах з виробництва транспортних засобів та устатковання обсяги виробленої продукції збільшилися на 1,4%, найбільше у виробництві причепів та напівпричепів.
У 2011р. підприємствами області реалізовано продукції машинобудування на суму 1557 млн.грн., що становило 13% загального обсягу реалізованої промислової продукції.

В обсягах реалізації машинобудування 35% припадало на реалізацію механічного устатковання, 24% – машин та устатковання для сільського та лісового господарства, 13% – медичної техніки, вимірювальних засобів, оптичних приладів та устатковання.

Недавні записи